MECZ
10.01.18 | 2. runda | Salma Ewing | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 7-65 | Fort De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Salma Ewing | Rasheeda Mcadoo | |
1. podanie % | 43/81 (53%) | 46/82 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/43 (63%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/38 (58%) | 19/36 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/82 (41%) | 32/81 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/163 (51%) | 80/163 (49%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Salma Ewing vs. Rasheeda Mcadoo - Wzajemne mecze
06.11.23 | 1. runda klasyf. | Rasheeda Mcadoo | Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W100 Charleston | ceglana |
10.01.18 | 2. runda | Salma Ewing | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Fort De | twarda |
Salma Ewing form & Rasheeda Mcadoo form
Salma Ewing - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Rhea Verma | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-77, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ting-Ya Hsu | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Olivia Lincer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 Finał | vs. Maria Rivera Corado | 3-4, - Salma Ewing - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.22 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.22 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Slama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | - | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Eryn Cayetano | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Rasheeda Mcadoo - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |