MECZ
04.05.17 | Ćwierćfinał | Sadafmoh Tolibova | Shelly Krolitzky | 6-1, 6-4 | Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sadafmoh Tolibova | Shelly Krolitzky | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 48/64 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/36 (58%) | 20/48 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 7/17 (41%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/64 (61%) | 23/49 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Sadafmoh Tolibova vs. Shelly Krolitzky - Wzajemne mecze
04.05.17 | Ćwierćfinał | Sadafmoh Tolibova | Shelly Krolitzky | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Akko | twarda |
04.05.15 | 2. runda | Sadafmoh Tolibova | Shelly Krolitzky | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Ashkelon | twarda |
Sadafmoh Tolibova form & Shelly Krolitzky form
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Shelly Krolitzky - ostatnie mecze
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-1, - Shelly Krolitzky - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Barbara Gatica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Marta Oliveira | 7-64, 0-2, - Shelly Krolitzky - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
21.06.17 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda | vs. Andrina Peer | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
04.05.17 Ćwierćfinał | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 2. runda | vs. Talya Zandberg | 5-7, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Helene Scholsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Laura Deigman | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda | vs. Abigail Desiatnikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
25.05.16 2. runda | vs. Marta Paigina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.15 Ćwierćfinał | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda | vs. Shir Hornung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |