MECZ
09.10.19 | 1. runda | Sada Nahimana | Alexandra Riley | 6-1, 6-2 | W25 Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sada Nahimana | Alexandra Riley | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/51 (53%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexandra Riley | |
0-0 | ||
Sada Nahimana | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexandra Riley | |
0-0 | ||
Sada Nahimana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sada Nahimana vs. Alexandra Riley - Wzajemne mecze
09.10.19 | 1. runda | Sada Nahimana | Alexandra Riley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Lagos | twarda |
Sada Nahimana form & Alexandra Riley form
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexandra Riley - ostatnie mecze
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - ceglana | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.22 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.11.21 Klasyf. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - krecz | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |