MECZ
12.08.18 | Klasyf. | Sabrina Rittberger | Ingrid Vojcinakova | 6-2, 5-7, 6-4 | Cuneo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
06.05.97, 26 lat
11648 $
06.05.97, 26 lat
11648 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sabrina Rittberger vs. Ingrid Vojcinakova - Wzajemne mecze
12.08.18 | Klasyf. | Sabrina Rittberger | Ingrid Vojcinakova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Cuneo | ceglana |
08.04.13 | 2. runda klasyf. | Sabrina Rittberger | Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Sabrina Rittberger form & Ingrid Vojcinakova form
Sabrina Rittberger - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
24.05.21 Klasyf. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ingrid Vojcinakova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |