MECZ
09.02.13 | Rubber 1 | Sabine Lisicki | Pauline Parmentier | 7-5, 7-5 | Fed Cup | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sabine Lisicki | Pauline Parmentier | |
1. podanie % | 40/66 (61%) | 59/88 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/40 (88%) | 39/59 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/88 (42%) | 17/66 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/154 (56%) | 68/154 (44%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 12 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sabine Lisicki vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
19.02.18 | 1. runda | Sabine Lisicki | Pauline Parmentier | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Budapest | halowa |
09.02.13 | Rubber 1 | Sabine Lisicki | Pauline Parmentier | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Fed Cup | ceglana |
21.05.12 | 1. runda | Pauline Parmentier | Sabine Lisicki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
Sabine Lisicki form & Pauline Parmentier form
Sabine Lisicki - ostatnie mecze
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Stacey Fung | 7-62, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Daria Saville | - | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Allie Kiick | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
25.06.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 6-4, 0-4, - Sabine Lisicki - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
16.04.23 Klasyf. | vs. Petra Martic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-71, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
11.02.23 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 7-65, 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Ann Li | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
02.02.23 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |