MECZ
06.06.19 | 2. runda | Sabina Sharipova | Ilona Kremen | 6-1, 6-1 | W25 Fergana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sabina Sharipova | Ilona Kremen | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 41/59 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/59 (59%) | 12/40 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sabina Sharipova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ilona Kremen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sabina Sharipova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ilona Kremen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabina Sharipova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ilona Kremen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sabina Sharipova vs. Ilona Kremen - Wzajemne mecze
06.06.19 | 2. runda | Sabina Sharipova | Ilona Kremen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Fergana | twarda |
Sabina Sharipova form & Ilona Kremen form
Sabina Sharipova - ostatnie mecze
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.01.22 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.21 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
10.07.21 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-2, - Sabina Sharipova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-72, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
13.02.21 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Ilona Kremen - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |