MECZ
31.08.16 | 1. runda | Sabina Machalova | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-2 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sabina Machalova | Kristyna Hrabalova | |
1. podanie % | 24/46 (52%) | 36/62 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/22 (68%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 13/46 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
10.12.97, 26 lat
10.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
03.04.96, 28 lat
19426 $
03.04.96, 28 lat
19426 $
Sabina Machalova vs. Kristyna Hrabalova - Wzajemne mecze
31.08.16 | 1. runda | Sabina Machalova | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
15.06.15 | 2. runda klasyf. | Sabina Machalova | Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana |
Sabina Machalova form & Kristyna Hrabalova form
Sabina Machalova - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nikola Novotna | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-0, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Katerina Vankova | Katerina Vankova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Radka Buzkova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Kung | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Safiya Carrington | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Antonia Lottner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.17 2. runda | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Anna Slovakova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Kristyna Hrabalova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |