MECZ
29.08.16 | Klasyf. | Sabina Machalova | Denisa Pospisilova | 6-1, 6-1 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
10.12.97, 26 lat
10.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
08.06.99, 24 lat
08.06.99, 24 lat
Sabina Machalova vs. Denisa Pospisilova - Wzajemne mecze
29.08.16 | Klasyf. | Sabina Machalova | Denisa Pospisilova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Sabina Machalova form & Denisa Pospisilova form
Sabina Machalova - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nikola Novotna | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-0, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Katerina Vankova | Katerina Vankova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Radka Buzkova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Kung | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Safiya Carrington | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Antonia Lottner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.17 2. runda | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Anna Slovakova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Denisa Pospisilova - ostatnie mecze
W60 Prague - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.18 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu |