MECZ
24.07.11 | 2. runda klasyf. | Ryoko Fuda | Liga Dekmeijere | 6-0, 6-0 | Washington | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ryoko Fuda | Liga Dekmeijere | |
1. podanie % | 53/66 (80%) | 36/57 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/53 (66%) | 16/36 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 0/7 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/57 (63%) | 26/66 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/123 (62%) | 47/123 (38%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ryoko Fuda vs. Liga Dekmeijere - Wzajemne mecze
24.07.11 | 2. runda klasyf. | Ryoko Fuda | Liga Dekmeijere | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Washington | twarda |
Ryoko Fuda form & Liga Dekmeijere form
Ryoko Fuda - ostatnie mecze
Osaka - twarda | ||||
08.10.11 1. runda klasyf. | vs. Rika Fujiwara | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
24.09.11 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.11 Klasyf. | vs. Jill Craybas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.11 Klasyf. | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.11 2. runda klasyf. | vs. Natalie Grandin | 0-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.11 1. runda klasyf. | vs. Shuko Aoyama | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
11.09.11 2. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.11 1. runda klasyf. | vs. Alisa Ogorodova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
22.08.11 1. runda | vs. Melanie South | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.11 2. runda | vs. Nastassja Burnett | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.11 Ćwierćfinał | vs. Jasmina Tinjic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
26.07.11 1. runda | vs. Shahar Peer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.11 Klasyf. | vs. Kim-Alice Grajdek | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.11 2. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
10.07.11 2. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.11 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Heil | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
03.07.11 2. runda klasyf. | vs. Olga Puchkova | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.11 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Balikpapan - twarda | ||||
13.06.11 2. runda | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.11 Ćwierćfinał | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-2, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.06.11 Półfinał | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.11 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
30.05.11 2. runda | vs. Ting Li | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.11 1. runda | vs. Tanaporn Thongsing | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
02.05.11 1. runda | vs. Monique Adamczak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.11 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
25.04.11 2. runda | vs. Katie O'Brien | 6-73, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.11 1. runda | vs. Aiko Nakamura | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wenshan - halowa | ||||
28.03.11 1. runda | vs. Zarina Diyas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kunming - twarda | ||||
21.03.11 1. runda | vs. Iryna Bremond | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |
Liga Dekmeijere - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Spring - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
11.01.22 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 1. runda | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |