MECZ
17.05.17 | 2. runda | Rosa Vicens Mas | Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 6-3 | Oeiras | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosa Vicens Mas | Arabela Fernandez-Rabener | |
1. podanie % | 39/60 (65%) | 25/57 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 15/25 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 21/60 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rosa Vicens Mas vs. Arabela Fernandez-Rabener - Wzajemne mecze
17.05.17 | 2. runda | Rosa Vicens Mas | Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Oeiras | ceglana |
Rosa Vicens Mas form & Arabela Fernandez-Rabener form
Rosa Vicens Mas - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
24.06.23 Finał | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Arabela Fernandez-Rabener - ostatnie mecze
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - krecz | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.17 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.05.17 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
03.04.17 1. runda | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.03.17 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.17 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
01.12.16 2. runda | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.16 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
21.11.16 Klasyf. | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
17.11.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.16 2. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |