MECZ
12.08.18 | 1. runda klasyf. | Rosa Vicens Mas | Anette Munozova | 7-62, 6-2 | Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rosa Vicens Mas vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
12.08.18 | 1. runda klasyf. | Rosa Vicens Mas | Anette Munozova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Rosa Vicens Mas form & Anette Munozova form
Rosa Vicens Mas - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
24.06.23 Finał | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |