MECZ
11.02.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 7-5 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Romy Koelzer | Arina Gabriela Vasilescu | |
1. podanie % | 43/73 (59%) | 50/81 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/43 (58%) | 22/50 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 17/31 (55%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/81 (52%) | 33/73 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
1-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Romy Koelzer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Romy Koelzer | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Romy Koelzer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
5-4 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-5 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Arina Gabriela Vasilescu - Wzajemne mecze
13.09.20 | 1. runda klasyf. | Arina Gabriela Vasilescu | Romy Koelzer | 1-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
11.02.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Romy Koelzer form & Arina Gabriela Vasilescu form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Arina Gabriela Vasilescu - ostatnie mecze
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |