MECZ
26.02.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 6-3 | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Romy Koelzer | Alexandra Cadantu | |
1. podanie % | 55/91 (60%) | 49/77 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/55 (65%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 11/28 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/77 (43%) | 38/91 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/168 (51%) | 82/168 (49%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-15 | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-30 | ||
Romy Koelzer | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 1-4 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
Romy Koelzer | 2-5 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
3-1 | Alexandra Cadantu | |
Romy Koelzer | 3-2 | |
4-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-3 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Alexandra Cadantu - Wzajemne mecze
15.11.20 | Finał | Romy Koelzer | Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
31.10.20 | Półfinał | Alexandra Cadantu | Romy Koelzer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
26.02.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Romy Koelzer form & Alexandra Cadantu form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |