MECZ
09.08.10 | 2. runda | Romina Oprandi | Elise Tamaela | 6-0, 1-6, 6-4 | Versmold | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romina Oprandi vs. Elise Tamaela - Wzajemne mecze
09.08.10 | 2. runda | Romina Oprandi | Elise Tamaela | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana |
26.09.05 | 1. runda | Elise Tamaela | Romina Oprandi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Biella | ceglana |
Romina Oprandi form & Elise Tamaela form
Romina Oprandi - ostatnie mecze
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-0, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 Finał | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Bojana Klincov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Eleni Daniilidou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.09.18 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Bianca Behulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-5, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.18 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
La Marsa - ceglana | ||||
03.05.17 2. runda | vs. Ysaline Bonaventure | - | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Shilin Xu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.17 2. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Caitlyn Williams | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 3-6, 0-1, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Susanne Celik | 6-74, 1-4, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.16 2. runda | vs. Catalina Pella | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.16 1. runda | vs. Claudia Giovine | 7-61, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.16 2. runda | vs. Susanne Celik | 6-2, 6-711, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 7-66, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
08.05.16 Finał | vs. Ons Jabeur | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.16 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Elise Tamaela - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
12.09.11 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.11 1. runda | vs. Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda | vs. Justyna Jegiolka | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.11 2. runda | vs. Sarah Gronert | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
11.07.11 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.11 1. runda | vs. Nicola Geuer | 3-6, 1-2, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
Tessenderlo - ceglana | ||||
18.04.11 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 0-1, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.11 1. runda | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
14.02.11 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
31.01.11 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.11 1. runda | vs. Emma Laine | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.11 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
24.01.11 1. runda klasyf. | vs. Marta Domachowska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow - halowa | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Julia Mayr | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.10 2. runda | vs. Tara Moore | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.10 Ćwierćfinał | vs. Petra Cetkovska | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.10 1. runda | vs. Laura Thorpe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.10 2. runda | vs. Olivia Sanchez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mestre - ceglana | ||||
13.09.10 2. runda | vs. Marta Domachowska | 7-611, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.10 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.10 Ćwierćfinał | vs. Julia Schruff | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Anna Korzeniak | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.10 2. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.08.10 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.10 2. runda | vs. Romina Oprandi | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
02.08.10 1. runda | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
26.07.10 2. runda | vs. Jessica Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.10 Ćwierćfinał | vs. Tanja Ostertag | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.10 Finał | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |