MECZ
26.04.14 | Półfinał | Romina Oprandi | Daniela Hantuchova | 7-5, 3-6, 6-3 | Marrakech | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Romina Oprandi | Daniela Hantuchova | |
1. podanie % | 60/93 (65%) | 60/97 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/60 (70%) | 38/60 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 22/37 (59%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/97 (38%) | 35/93 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/190 (50%) | 95/190 (50%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romina Oprandi vs. Daniela Hantuchova - Wzajemne mecze
25.08.14 | 1. runda | Daniela Hantuchova | Romina Oprandi | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | New York | twarda |
26.04.14 | Półfinał | Romina Oprandi | Daniela Hantuchova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Marrakech | ceglana |
11.05.11 | 2. runda | Daniela Hantuchova | Romina Oprandi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
Romina Oprandi form & Daniela Hantuchova form
Romina Oprandi - ostatnie mecze
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-0, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 Finał | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Bojana Klincov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Eleni Daniilidou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.09.18 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Bianca Behulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-5, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.18 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
La Marsa - ceglana | ||||
03.05.17 2. runda | vs. Ysaline Bonaventure | - | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Shilin Xu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.17 2. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Caitlyn Williams | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 3-6, 0-1, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Susanne Celik | 6-74, 1-4, - Romina Oprandi - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.16 2. runda | vs. Catalina Pella | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.16 1. runda | vs. Claudia Giovine | 7-61, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.16 2. runda | vs. Susanne Celik | 6-2, 6-711, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 7-66, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
08.05.16 Finał | vs. Ons Jabeur | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.16 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Daniela Hantuchova - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.17 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lilya Hadab | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.04.17 Półfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.03.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Olesya Pervushina | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Monica Puig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
23.02.17 2. runda | vs. Kayla Day | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
12.02.17 | vs. Sara Errani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Ipek Soylu | 7-5, 2-6, 2-4, - Daniela Hantuchova - krecz | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Boserup | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.16 2. runda klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
19.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |