MECZ
29.11.10 | Ćwierćfinał | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | Vinaros | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rocio De La Torre-Sanchez vs. Olga Saez Larra - Wzajemne mecze
01.06.15 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Rocio De La Torre-Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
10.09.12 | 1. runda | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-73, 7-5, 3-0, Olga Saez Larra - krecz | szczegóły meczu | Lleida | ceglana |
21.05.12 | Ćwierćfinał | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Getxo | ceglana |
19.09.11 | Ćwierćfinał | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Madrid | twarda |
31.01.11 | 1. runda | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Coimbra | twarda |
29.11.10 | Ćwierćfinał | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Vinaros | ceglana |
06.09.10 | 2. runda | Rocio De La Torre-Sanchez | Olga Saez Larra | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | twarda |
Rocio De La Torre-Sanchez form & Olga Saez Larra form
Rocio De La Torre-Sanchez - ostatnie mecze
Madrid - twarda | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Alice Garcia | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Nandini Sharma | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
10.06.17 Finał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.17 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.17 Półfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.06.17 2. runda | vs. Petra Januskova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Julie Gervais | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
24.09.16 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.16 2. runda | vs. Pauline Dore | Pauline Dore - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
30.07.16 Finał | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.16 Półfinał | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.16 Ćwierćfinał | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.16 2. runda | vs. Maria Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
29.04.16 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Lucic-Baroni | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |