MECZ
20.02.18 | 2. runda klasyf. | Robin Anderson | Ilona Kremen | 6-3, 6-0 | Rancho Santa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Robin Anderson vs. Ilona Kremen - Wzajemne mecze
20.02.18 | 2. runda klasyf. | Robin Anderson | Ilona Kremen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Rancho Santa | twarda |
Robin Anderson form & Ilona Kremen form
Robin Anderson - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Liv Hovde | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
26.11.23 Finał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Lulu Sun | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Ilona Kremen - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |