MECZ
10.07.11 | Finał | Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | 6-4, 1-6, 6-4 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | |
1. podanie % | 50/92 (54%) | 49/80 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/50 (68%) | 35/49 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/42 (31%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/80 (44%) | 45/92 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/172 (48%) | 90/172 (52%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberta Vinci vs. Irina-Camelia Begu - Wzajemne mecze
29.09.15 | 2. runda | Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
27.08.14 | 2. runda | Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | New York | twarda |
30.08.11 | 1. runda | Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | New York | twarda |
14.07.11 | 2. runda | Irina-Camelia Begu | Roberta Vinci | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Palermo | ceglana |
10.07.11 | Finał | Roberta Vinci | Irina-Camelia Begu | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Roberta Vinci form & Irina-Camelia Begu form
Roberta Vinci - ostatnie mecze
Rome - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.18 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - halowa | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Vera Lapko | 6-1, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Julia Goerges | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
24.09.17 1. runda | vs. Christina Mchale | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
21.08.17 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Timea Babos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.17 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Sara Errani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.17 1. runda | vs. Monica Puig | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Ekaterina Makarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.05.17 2. runda | vs. Simona Halep | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Maria Sharapova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Irina-Camelia Begu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
02.06.23 3. runda | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.05.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 4. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
06.04.23 3. runda | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.23 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |