MECZ
20.02.12 | 1. runda | Roberta Vinci | Coco Vandeweghe | 7-5, 7-5 | Monterrey | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberta Vinci | Coco Vandeweghe | |
1. podanie % | 39/72 (54%) | 32/74 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 18/42 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/74 (46%) | 28/72 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Double foul | 7 | 11 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberta Vinci vs. Coco Vandeweghe - Wzajemne mecze
16.01.17 | 1. runda | Coco Vandeweghe | Roberta Vinci | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
03.07.16 | 3. runda | Coco Vandeweghe | Roberta Vinci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
06.01.15 | 1. runda | Coco Vandeweghe | Roberta Vinci | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
20.02.12 | 1. runda | Roberta Vinci | Coco Vandeweghe | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Monterrey | twarda |
Roberta Vinci form & Coco Vandeweghe form
Roberta Vinci - ostatnie mecze
Rome - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.18 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - halowa | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Vera Lapko | 6-1, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Julia Goerges | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
24.09.17 1. runda | vs. Christina Mchale | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
21.08.17 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Timea Babos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.17 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Sara Errani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.17 1. runda | vs. Monica Puig | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Ekaterina Makarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.05.17 2. runda | vs. Simona Halep | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Maria Sharapova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Coco Vandeweghe - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Klasyf. | vs. Xinyu Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-73, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-4, 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-76, 0-3, - Coco Vandeweghe - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.23 Klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-73, 7-61 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.22 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 2-4, - Coco Vandeweghe - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
12.10.22 2. runda | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.22 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |