MECZ
09.07.14 | 1. runda | Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | 6-2, 6-3 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | |
1. podanie % | 36/61 (59%) | 47/61 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 24/47 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/25 (36%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/61 (56%) | 26/61 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberta Vinci vs. Alexandra Dulgheru - Wzajemne mecze
17.07.14 | 2. runda | Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | 6-3, 4-1, Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
09.07.14 | 1. runda | Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
15.06.11 | 2. runda | Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | 's-Hertogenbosch | trawiasta |
16.04.10 | Półfinał | Roberta Vinci | Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
Roberta Vinci form & Alexandra Dulgheru form
Roberta Vinci - ostatnie mecze
Rome - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.18 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - halowa | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Vera Lapko | 6-1, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Julia Goerges | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
24.09.17 1. runda | vs. Christina Mchale | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
21.08.17 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Timea Babos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.17 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Sara Errani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.17 1. runda | vs. Monica Puig | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Ekaterina Makarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.05.17 2. runda | vs. Simona Halep | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.17 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Maria Sharapova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Dulgheru - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
18.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.21 2. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
16.05.21 Finał | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.21 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
01.05.21 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.21 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.21 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |