MECZ
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | Maria Ines Fonte | 6-1, 6-4 | Figueira Da | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto vs. Maria Ines Fonte - Wzajemne mecze
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | Maria Ines Fonte | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Figueira Da | twarda |
20.03.17 | 1. runda klasyf. | Maria Ines Fonte | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-75, 6-3, 4-1, Maria Ines Fonte - krecz | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto form & Maria Ines Fonte form
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.06.21 2. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Laia Conde Monfort | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Uxia Martinez Moral | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Tanqueiro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Katie Boulter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
02.10.17 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Liana Lastique | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Maria Ines Fonte - ostatnie mecze
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Min Liu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Weronika Baszak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Funchal - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Malene Helgo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Matilde Morais | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Sashi Kempster | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |