MECZ
23.06.17 | Ćwierćfinał | Risa Ushijima | Kyoka Okamura | 6-0, 6-4 | Taipei | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Risa Ushijima | Kyoka Okamura | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 41/64 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/40 (65%) | 19/41 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 23/59 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Risa Ushijima vs. Kyoka Okamura - Wzajemne mecze
13.04.22 | 1. runda | Kyoka Okamura | Risa Ushijima | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Chiang | twarda |
03.03.20 | 1. runda | Kyoka Okamura | Risa Ushijima | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Yokohama | twarda |
05.03.19 | 1. runda | Kyoka Okamura | Risa Ushijima | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Yokohama | twarda |
23.06.17 | Ćwierćfinał | Risa Ushijima | Kyoka Okamura | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Taipei | twarda |
24.08.16 | 1. runda | Risa Ushijima | Kyoka Okamura | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | Tsukuba | twarda |
04.04.16 | Klasyf. | Kyoka Okamura | Risa Ushijima | 6-2, 6-70, 6-1 | szczegóły meczu | Kashiwa | twarda |
Risa Ushijima form & Kyoka Okamura form
Risa Ushijima - ostatnie mecze
W25 Tokyo - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
25.05.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
19.12.22 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Kyoka Okamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |