MECZ
23.05.18 | 1. runda | Risa Ozaki | Sung Hee Kim | 6-0, 6-1 | Changwon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Risa Ozaki | Sung Hee Kim | |
1. podanie % | 30/37 (81%) | 29/40 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 9/29 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/7 (71%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/40 (70%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Risa Ozaki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sung Hee Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Risa Ozaki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Sung Hee Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ozaki | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Sung Hee Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Risa Ozaki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sung Hee Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Risa Ozaki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sung Hee Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Risa Ozaki | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Sung Hee Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Risa Ozaki | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
27.04.94, 29 lat
27.04.94, 29 lat
Risa Ozaki vs. Sung Hee Kim - Wzajemne mecze
23.05.18 | 1. runda | Risa Ozaki | Sung Hee Kim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Risa Ozaki form & Sung Hee Kim form
Risa Ozaki - ostatnie mecze
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Naiktha Bains | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Alison Bai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Haruka Kaji | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 6-2, 4-6, 1-2, - Risa Ozaki - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Kelly Chen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Janice Tjen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - dywanowa | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sung Hee Kim - ostatnie mecze
W25 Changwon - twarda | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Subin Park | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
12.06.18 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ji Min Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 Klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Risa Ozaki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jin Yoo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Ye Jin Kim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Chae Hyun Sim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Qianxin Kong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Dayeon Back | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Do Hee Bae | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Carina Ma Ka Man | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Mizuno Kijima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
11.05.17 1. runda | vs. Genevieve Lorbergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Di Zhao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.16 2. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |