Wielka Brytania
11.03.93, 31 lat
11.03.93, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
15.09.93, 30 lat
18757 $
15.09.93, 30 lat
18757 $
Taro Keens vs. Rio Kitagawa - Wzajemne mecze
25.10.17 | 1. runda | Rio Kitagawa | Taro Keens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Taro Keens form & Rio Kitagawa form
Taro Keens - ostatnie mecze
Wirral - halowa | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Aminata Sall | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Fiona Codino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
05.03.18 1. runda | vs. Mary Closs | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Aimee Tarun | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Bruno | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough - halowa | ||||
05.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Rio Kitagawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Rosaline Zafir Chavez Tello | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Hurst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Rio Kitagawa - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solo - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.04.18 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |