MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Rina Saigo | Yukina Saigo | 6-2, 6-2 | W25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rina Saigo | Yukina Saigo | |
1. podanie % | 37/47 (79%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/37 (81%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/10 (30%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 14/47 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rina Saigo vs. Yukina Saigo - Wzajemne mecze
18.07.22 | 1. runda klasyf. | Rina Saigo | Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Darmstadt | ceglana |
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Rina Saigo | Yukina Saigo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
01.08.19 | 2. runda | Yukina Saigo | Rina Saigo | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Knokke | ceglana |
Rina Saigo form & Yukina Saigo form
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Yukina Saigo - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |