MECZ
11.04.16 | 1. runda | Riko Sawayanagi | Miharu Imanishi | 6-1, 7-64 | Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Riko Sawayanagi | Miharu Imanishi | |
1. podanie % | 54/76 (71%) | 39/58 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/54 (57%) | 19/39 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 32/76 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/134 (57%) | 58/134 (43%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Riko Sawayanagi vs. Miharu Imanishi - Wzajemne mecze
13.02.18 | 1. runda | Riko Sawayanagi | Miharu Imanishi | 6-3, 2-0, Miharu Imanishi - krecz | szczegóły meczu | Perth | twarda |
13.10.16 | 2. runda | Riko Sawayanagi | Miharu Imanishi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Makinohara | dywanowa |
11.04.16 | 1. runda | Riko Sawayanagi | Miharu Imanishi | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
14.07.14 | Ćwierćfinał | Miharu Imanishi | Riko Sawayanagi | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
30.05.11 | Finał | Miharu Imanishi | Riko Sawayanagi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Mie | dywanowa |
23.05.11 | 1. runda klasyf. | Miharu Imanishi | Riko Sawayanagi | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Niigata | twarda |
Riko Sawayanagi form & Miharu Imanishi form
Riko Sawayanagi - ostatnie mecze
W25 Daegu - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Gifu - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.23 Klasyf. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu |
Miharu Imanishi - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - krecz | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.22 Półfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.22 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |