INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Riko Sawayanagi vs. Da Hye Kim - Wzajemne mecze
26.05.14 | 1. runda | Riko Sawayanagi | Da Hye Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Riko Sawayanagi form & Da Hye Kim form
Riko Sawayanagi - ostatnie mecze
W25 Daegu - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Gifu - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.23 Klasyf. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu |
Da Hye Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |