MECZ
28.08.17 | 1. runda | Rika Fujiwara | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-4 | Nanao | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Rika Fujiwara | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1. podanie % | 34/60 (57%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/34 (68%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rika Fujiwara vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Wzajemne mecze
28.08.17 | 1. runda | Rika Fujiwara | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Nanao | dywanowa |
27.03.17 | 2. runda klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Rika Fujiwara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Kofu | twarda |
Rika Fujiwara form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Rika Fujiwara - ostatnie mecze
Moscow - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Colmari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Ari Matsumoto | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Misa Eguchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Erina Hayashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 7-64, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kyoka Kusano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Chinatsu Shimizu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kashiwa - twarda | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-77, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Dabin Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Reina Takahashi | 7-65, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toyota - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Erika Sema | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Mayu Iwai | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Suzuho Oshino | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yokohama - twarda | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toyota - dywanowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Mayo Hibi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu |
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |