MECZ
25.07.17 | 1. runda | Richel Hogenkamp | Amandine Hesse | 6-4, 6-3 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Richel Hogenkamp | Amandine Hesse | |
1. podanie % | 35/52 (67%) | 24/51 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 14/24 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 14/27 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/51 (45%) | 17/52 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Richel Hogenkamp vs. Amandine Hesse - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Richel Hogenkamp | Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Barcelona | ceglana |
24.07.18 | 1. runda | Richel Hogenkamp | Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
25.07.17 | 1. runda | Richel Hogenkamp | Amandine Hesse | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Richel Hogenkamp form & Amandine Hesse form
Richel Hogenkamp - ostatnie mecze
W60 Madrid - twarda | ||||
15.06.22 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
01.04.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.22 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
24.02.22 3. runda | vs. Carol Zhao | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 2. runda | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Larke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
26.09.21 Finał | vs. Alina Charaeva | 0-2, - Richel Hogenkamp - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.21 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.21 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.21 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Valeria Bhunu | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-2, Eliessa Vanlangendonck - krecz | szczegóły meczu |
Amandine Hesse - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |