MECZ
06.02.19 | Renata Zarazua | Emiliana Arango | 6-4, 6-1 | Fed Cup | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Renata Zarazua | Emiliana Arango | |
1. podanie % | 35/52 (67%) | 36/60 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/35 (66%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/60 (52%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renata Zarazua vs. Emiliana Arango - Wzajemne mecze
02.02.23 | 2. runda | Emiliana Arango | Renata Zarazua | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Cali | ceglana |
23.10.19 | 2. runda | Emiliana Arango | Renata Zarazua | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Cucuta | ceglana |
06.02.19 | Renata Zarazua | Emiliana Arango | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Fed Cup | ceglana |
Renata Zarazua form & Emiliana Arango form
Renata Zarazua - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Robin Montgomery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Sophie Chang | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elizabeth Mandlik | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ann Li | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |