INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renata Voracova vs. Karin Kennel - Wzajemne mecze
02.06.14 | 2. runda | Renata Voracova | Karin Kennel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Brescia | ceglana |
Renata Voracova form & Karin Kennel form
Renata Voracova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.19 Klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
27.06.18 Ćwierćfinał | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |