MECZ
10.01.14 | 2. runda klasyf. | Renata Voracova | Anastasiya Vasylyeva | 7-5, 6-74, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Renata Voracova | Anastasiya Vasylyeva | |
1. podanie % | 82/103 (80%) | 74/110 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 53/82 (65%) | 47/74 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 13/36 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/110 (45%) | 40/103 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/213 (53%) | 100/213 (47%) |
Double foul | 7 | 7 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renata Voracova vs. Anastasiya Vasylyeva - Wzajemne mecze
10.01.14 | 2. runda klasyf. | Renata Voracova | Anastasiya Vasylyeva | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Renata Voracova form & Anastasiya Vasylyeva form
Renata Voracova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.19 Klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
27.06.18 Ćwierćfinał | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Vasylyeva - ostatnie mecze
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 Klasyf. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |