MECZ
06.03.18 | 1. runda | Reka-Luca Jani | Milana Spremo | 6-1, 6-0 | Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Reka-Luca Jani | Milana Spremo | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/39 (62%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Milana Spremo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Milana Spremo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
5-1 | Milana Spremo | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Milana Spremo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Milana Spremo | |
2-0 | Milana Spremo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Milana Spremo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Reka-Luca Jani vs. Milana Spremo - Wzajemne mecze
06.03.18 | 1. runda | Reka-Luca Jani | Milana Spremo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
22.07.13 | Finał | Reka-Luca Jani | Milana Spremo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Palic | ceglana |
13.06.11 | Ćwierćfinał | Reka-Luca Jani | Milana Spremo | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Padova | ceglana |
18.04.11 | Klasyf. | Reka-Luca Jani | Milana Spremo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Civitavecchia | ceglana |
Reka-Luca Jani form & Milana Spremo form
Reka-Luca Jani - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
15.06.23 3. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Milana Spremo - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |