MECZ
17.01.18 | Klasyf. | Reka-Luca Jani | Elizabeth Halbauer | 6-2, 6-1 | Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Reka-Luca Jani | Elizabeth Halbauer | |
1. podanie % | 26/38 (68%) | 38/60 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/26 (62%) | 16/38 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/19 (37%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/60 (63%) | 15/38 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Reka-Luca Jani vs. Elizabeth Halbauer - Wzajemne mecze
06.06.18 | 1. runda | Reka-Luca Jani | Elizabeth Halbauer | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Brescia | ceglana |
17.01.18 | Klasyf. | Reka-Luca Jani | Elizabeth Halbauer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Reka-Luca Jani form & Elizabeth Halbauer form
Reka-Luca Jani - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
15.06.23 3. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Halbauer - ostatnie mecze
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Barbora Michalkova | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.05.22 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Eleonore Tchakarova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
15.05.22 Finał | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.22 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Sophie Chang | 7-5, Sophie Chang - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Caroline Lampl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.22 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-2, - Elizabeth Halbauer - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-66, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |