MECZ
07.05.19 | 1. runda klasyf. | Reka Farbas | Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | W15 Tucepi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wegry
04.02.00, 24 lat
04.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
22.10.01, 22 lat
22.10.01, 22 lat
Reka Farbas vs. Noka Juric - Wzajemne mecze
07.05.19 | 1. runda klasyf. | Reka Farbas | Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Tucepi | ceglana |
Reka Farbas form & Noka Juric form
Reka Farbas - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Noka Juric - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |