Holandia
18.01.90, 34 lat
18.01.90, 34 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
21.07.95, 28 lat
21.07.95, 28 lat
Regina Husak vs. Sofie Uzdina - Wzajemne mecze
02.09.18 | 2. runda klasyf. | Regina Husak | Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Regina Husak form & Sofie Uzdina form
Regina Husak - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
10.12.18 1. runda | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofie Uzdina - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Agnieszka Niemczewska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Romy Bitorajac | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalabukhova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Natasa Trailovic | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trabzon - twarda | ||||
09.09.13 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Berlin - ceglana | ||||
02.09.13 Klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.13 2. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.13 2. runda klasyf. | vs. Marina Hruba | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.13 1. runda klasyf. | vs. Grace Janis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ratingen - ceglana | ||||
12.08.13 1. runda klasyf. | vs. Carmen Smolka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.12.12 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.12.12 | vs. Adrijana Lekaj | 0-6, 0-3, - Sofie Uzdina - krecz | szczegóły meczu | |
Dubrovnik - ceglana | ||||
24.10.11 1. runda klasyf. | vs. Tina Rupert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |