MECZ
11.06.18 | 1. runda klasyf. | Rebecca Shine | Nikita Uberoi | 6-3, 6-3 | Sumter | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
04.10.91, 32 lat
04.10.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rebecca Shine vs. Nikita Uberoi - Wzajemne mecze
11.06.18 | 1. runda klasyf. | Rebecca Shine | Nikita Uberoi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sumter | twarda |
Rebecca Shine form & Nikita Uberoi form
Rebecca Shine - ostatnie mecze
Sumter - twarda | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Coopersmith | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
29.09.14 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.14 1. runda klasyf. | vs. Brittany Dubins | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.14 2. runda klasyf. | vs. Ndindi Inziani Mwaruka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |