MECZ
26.10.16 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ingrid Neel | 7-5, 6-4 | Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rebecca Peterson | Ingrid Neel | |
1. podanie % | 52/75 (69%) | 49/66 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/52 (65%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/23 (30%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/66 (52%) | 34/75 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebecca Peterson vs. Ingrid Neel - Wzajemne mecze
26.10.16 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ingrid Neel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Macon | twarda |
Rebecca Peterson form & Ingrid Neel form
Rebecca Peterson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ana Konjuh | - | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Ingrid Neel - ostatnie mecze
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
13.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Sanaz Marand | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Carly Briggs | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Emma | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Maria Sanchez | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |