MECZ
13.06.17 | 1. runda | Rebecca Peterson | Helene Scholsen | 6-4, 6-74, 6-0 | Padova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rebecca Peterson | Helene Scholsen | |
1. podanie % | 74/101 (73%) | 60/101 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/74 (49%) | 25/60 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 15/41 (37%) |
Zdobyte break-ball | 12/24 (50%) | 8/12 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/101 (60%) | 53/101 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/202 (54%) | 93/202 (46%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebecca Peterson vs. Helene Scholsen - Wzajemne mecze
13.06.17 | 1. runda | Rebecca Peterson | Helene Scholsen | 6-4, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | Padova | ceglana |
Rebecca Peterson form & Helene Scholsen form
Rebecca Peterson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ana Konjuh | - | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |