MECZ
27.10.14 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-4, 6-0 | Margaret River | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebecca Peterson vs. Ellen Allgurin - Wzajemne mecze
23.02.15 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Campinas | ceglana |
14.02.15 | 1. runda klasyf. | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Rio de | ceglana |
03.11.14 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
27.10.14 | 1. runda | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Margaret River | twarda |
17.02.14 | Ćwierćfinał | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Helsingborg | halowa |
13.05.13 | Półfinał | Rebecca Peterson | Ellen Allgurin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Rebecca Peterson form & Ellen Allgurin form
Rebecca Peterson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ana Konjuh | - | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |