MECZ
28.10.16 | Ćwierćfinał | Rebecca Peterson | Alize Lim | 6-3, 3-6, 6-4 | Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rebecca Peterson | Alize Lim | |
1. podanie % | 69/98 (70%) | 59/86 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/69 (67%) | 33/59 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/29 (34%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/86 (49%) | 42/98 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/184 (53%) | 86/184 (47%) |
Double foul | 9 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebecca Peterson vs. Alize Lim - Wzajemne mecze
28.10.16 | Ćwierćfinał | Rebecca Peterson | Alize Lim | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Macon | twarda |
30.09.13 | Ćwierćfinał | Alize Lim | Rebecca Peterson | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | Vallduxo | ceglana |
Rebecca Peterson form & Alize Lim form
Rebecca Peterson - ostatnie mecze
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Valeria Kravchenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |