Szwajcaria
13.06.99, 24 lat
13.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sina Zuger vs. Rebecca Marino - Wzajemne mecze
31.01.18 | 1. runda | Rebecca Marino | Sina Zuger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Sina Zuger form & Rebecca Marino form
Sina Zuger - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.02.18 1. runda | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
22.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Warisara Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Rebecca Marino - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lyla Middleton | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Maegan Manasse | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-0, Katherine Sebov - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jessika Ponchet | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-3, 6-79, 7-5 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shuo Feng | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-76, 6-71 | szczegóły meczu |