MECZ
30.03.15 | 1. runda klasyf. | Rebecca Jones | Rebecca Bran | 7-5, 7-66 | Melbourne | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Australia
25.03.96, 28 lat
25.03.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
12.10.88, 35 lat
12.10.88, 35 lat
Rebecca Jones vs. Rebecca Bran - Wzajemne mecze
30.03.15 | 1. runda klasyf. | Rebecca Jones | Rebecca Bran | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | Melbourne | ceglana |
Rebecca Jones form & Rebecca Bran form
Rebecca Jones - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Zara Brankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Shura Poppe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Grace Schumacher | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Tovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mia Repac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lexie Weir | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
10.02.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Chiara Di Tommaso | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
11.02.19 Klasyf. | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Mary Ann Liu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-3, 3-6, - Rebecca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Bran | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Catherine Krueger | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
02.03.15 1. runda klasyf. | vs. Isabella Ryles | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Indi-Arna Morris | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Maika Jae Tanpoco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
04.03.13 1. runda klasyf. | vs. Tammy Srbinovski | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Rebecca Bran - ostatnie mecze
Melbourne - ceglana | ||||
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Jones | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Annie Donaldson | 7-64, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
09.03.15 2. runda klasyf. | vs. Leah Daw | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.15 1. runda klasyf. | vs. Andrea Mastrippolito | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Olena Kyrpot | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Anja Dokic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Glen Iris - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Tayla Stenta | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Ema Mikulcic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Georgia Bushell | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
07.10.13 Klasyf. | vs. So-Jung Kim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.13 1. runda klasyf. | vs. Amanda Bran | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
30.09.13 2. runda klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Tomoko Dokei | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.09.13 1. runda klasyf. | vs. Somer Dalla-Bona | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |