Rebeca Pereira vs. Warona Mdlulwa 07.11.2017

Rebeca Pereira vs. Warona Mdlulwa 07.11.2017 - Encarnacion - porównanie

MECZ

07.11.171. rundaRebeca Pereira Warona Mdlulwa 7-5, 6-2 Paraguay Encarnacion ceglana

STATYSTYKA MECZU

Rebeca PereiraWarona Mdlulwa
1. podanie %44/60 (73%)52/93 (56%)
Punkty zdobyte z 1. podania32/44 (73%)33/52 (63%)
Punkty zdobyte z 2. podania12/16 (75%)17/41 (41%)
Zdobyte break-ball3/13 (23%)0/2 (0%)
Punkty zdobyte przez return43/93 (46%)16/60 (27%)
Zdobyte punkty – razem87/153 (57%)66/153 (43%)
Double foul112
Asy10

STATYSTYKA MECZU

6-2

Rebeca Pereira
Brazylia
23.03.93, 26 lat






14933 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
17.02.00, 19 lat







Warona Mdlulwa
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Rebeca Pereira vs. Warona Mdlulwa - Wzajemne mecze

07.11.171. rundaRebeca PereiraWarona Mdlulwa7-5, 6-2 szczegóły meczuParaguay Encarnacion ceglana

Rebeca Pereira - ostatnie mecze

Ecuador W25 Guayaquil - ceglana
20.08.19
Klasyf.
vs. Carolina Alvarez6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Ecuador W25 Guayaquil - ceglana
14.08.19
1. runda
vs. Sofia Sewing6-4, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
Klasyf.
vs. Jacqueline Payne6-75, 7-5, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France W25 Denain - ceglana
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Marine Partaud1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France W25 Perigueux - ceglana
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Mathilde Dury2-6, 6-4, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Switzerland W25 Klosters - ceglana
17.06.19
1. runda klasyf.
vs. Anita Husaric3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prerov - ceglana
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Cristina Ene1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
04.06.19
1. runda
vs. Agathe Timsit4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
29.05.19
1. runda
vs. Joanne Zuger6-2, 5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
23.05.19
2. runda
vs. Joanne Zuger4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.05.19
1. runda
vs. Pauline Courcoux6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
16.05.19
2. runda
vs. Gabriella Mujan4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.05.19
1. runda
vs. Carola Cavelli6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
07.05.19
1. runda
vs. Alisa Axyanova7-62, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
02.05.19
2. runda
vs. Lea Tholey6-4, 1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
01.05.19
1. runda
vs. Agustina Chlpac6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil W25 Campinas - ceglana
25.03.19
1. runda klasyf.
vs. Nathaly Kurata1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil W25 Curitiba - ceglana
18.03.19
1. runda klasyf.
vs. Isabelle Wallace4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil W25 Sao - ceglana
11.03.19
1. runda klasyf.
vs. Isabelle Wallace2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
25.02.19
1. runda klasyf.
vs. Oana Smaranda Corneanu2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
11.02.19
1. runda klasyf.
vs. Anastasia Piangerelli2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Villa Del - ceglana
14.11.18
2. runda
vs. Julia Riera2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.11.18
1. runda
vs. Emma Erin Kiernan6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Chile Colina - ceglana
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Noa Liauw A Fong2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA Florence - twarda
14.10.18
1. runda klasyf.
vs. Jessy Rompies5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA Charleston - ceglana
30.09.18
1. runda klasyf.
vs. Chloe Beck3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA Hilton Head - ceglana
25.09.18
1. runda
vs. Rasheeda Mcadoo1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay Luque - twarda
04.09.18
1. runda
vs. Julieta Estable0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay Asuncion - ceglana
27.08.18
1. runda
vs. Barbara Gatica3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay Lambare - ceglana
22.08.18
2. runda
vs. Camila Giangreco Campiz2-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Warona Mdlulwa - ostatnie mecze

Republic of Korea W25 Daegu - twarda
03.06.19
1. runda klasyf.
vs. Kanako Morisaki2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Incheon - twarda
27.05.19
1. runda klasyf.
vs. Eunhye Lee2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France W25+H Calvi - twarda
08.04.19
Klasyf.
vs. Linnea Malmqvist2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
08.04.19
1. runda klasyf.
vs. Benedetta Ivaldi6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy W25 Santa - ceglana
03.04.19
1. runda
vs. Jil Teichmann0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
08.01.19
1. runda
vs. Dagmar Dudlakova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Solarino - dywanowa
19.11.18
1. runda
vs. Yulia Sokolovskaya2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Castellon - ceglana
11.11.18
2. runda klasyf.
vs. Cristina Mayorova Bakhtina1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Vinaros - ceglana
07.11.18
1. runda
vs. Ioana Loredana Rosca2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
31.10.18
1. runda
vs. Nina Ugrelidze7-5, 1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
25.10.18
2. runda
vs. Linnea Malmqvist1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.18
1. runda
vs. Ekaterina Makarova (1996)1-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
17.10.18
1. runda
vs. Ashmitha Easwaramurthi4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
El Salvador Santa Tecla - twarda
06.08.18
1. runda
vs. Anna Baranovski5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA Evansville - twarda
25.07.18
1. runda
vs. Savannah Broadus1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA Honolulu - twarda
08.07.18
1. runda klasyf.
vs. Haruna Arakawa1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
18.06.18
2. runda klasyf.
vs. Satsuki Koike0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
12.06.18
1. runda
vs. Hanna Chang1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
06.06.18
1. runda
vs. Boyoung Jeong5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Les Franqueses - twarda
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Sofia Luini1-6, 7-64, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Trinidad Tacarigua - twarda
09.05.18
2. runda
vs. Yolande Leacock6-71, 6-2, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.05.18
1. runda
vs. Carlista Mohammed6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Tbilisi - twarda
29.04.18
1. runda klasyf.
vs. Bojana Jovanovski1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Villa Del - ceglana
23.04.18
1. runda
vs. Maria Florencia Urrutia2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Villa Dolores - ceglana
17.04.18
1. runda
vs. Dominique Schaefer3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Obidos - dywanowa
08.04.18
1. runda klasyf.
vs. Linnea Malmqvist0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Palmanova - ceglana
18.02.18
1. runda klasyf.
vs. Chloe Hamlin4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Manacor - ceglana
13.02.18
Klasyf.
vs. Ana Giraldi Requena3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.18
2. runda klasyf.
vs. Patricia Boentgen7-5, 5-7, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Manacor - ceglana
07.02.18
1. runda
vs. Ylena In-Albon1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<