MECZ
27.09.18 | 2. runda | Rasheeda Mcadoo | Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-1 | Hilton Head | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rasheeda Mcadoo | Anhzelika Isaeva | |
1. podanie % | 46/61 (75%) | 22/36 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/46 (59%) | 6/22 (27%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/10 (10%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/36 (72%) | 25/61 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rasheeda Mcadoo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rasheeda Mcadoo vs. Anhzelika Isaeva - Wzajemne mecze
27.09.18 | 2. runda | Rasheeda Mcadoo | Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Hilton Head | ceglana |
28.05.18 | Klasyf. | Anhzelika Isaeva | Rasheeda Mcadoo | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Naples | ceglana |
Rasheeda Mcadoo form & Anhzelika Isaeva form
Rasheeda Mcadoo - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |
Anhzelika Isaeva - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
27.02.22 Finał | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.22 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |