MECZ
10.06.13 | Klasyf. | Rasheeda Mcadoo | Alexandra Perper | 6-1, 6-3 | Bethany Beach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rasheeda Mcadoo vs. Alexandra Perper - Wzajemne mecze
10.06.13 | Klasyf. | Rasheeda Mcadoo | Alexandra Perper | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Bethany Beach | ceglana |
Rasheeda Mcadoo form & Alexandra Perper form
Rasheeda Mcadoo - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |