MECZ
05.09.18 | 1. runda | Ramona Mataruga | Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ramona Mataruga | Diana Bakuta | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 33/61 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 21/33 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/15 (87%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/61 (46%) | 7/43 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
0-0 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ramona Mataruga | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramona Mataruga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Diana Bakuta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ramona Mataruga | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Diana Bakuta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Diana Bakuta | |
5-3 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-4 | Diana Bakuta | |
6-4 |
Australia
27.01.96, 28 lat
27.01.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.08.99, 24 lat
11.08.99, 24 lat
Ramona Mataruga vs. Diana Bakuta - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Ramona Mataruga | Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Ramona Mataruga form & Diana Bakuta form
Ramona Mataruga - ostatnie mecze
W25 Mildura - trawiasta | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.08.19 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.06.19 Półfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Diana Bakuta - ostatnie mecze
Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.11.16 1. runda | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.03.16 Klasyf. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.05.14 1. runda | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.05.14 Klasyf. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |