INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dasha Ivanova vs. Raluca Georgiana Serban - Wzajemne mecze
14.05.17 | Finał | Raluca Georgiana Serban | Dasha Ivanova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
19.04.16 | 1. runda | Raluca Georgiana Serban | Dasha Ivanova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Heraklion | twarda |
Dasha Ivanova form & Raluca Georgiana Serban form
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |