MECZ
17.09.18 | 1. runda | Raluca Georgiana Serban | Agnes Bukta | 6-4, 6-1 | Podgorica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Raluca Georgiana Serban | Agnes Bukta | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 43/55 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 22/43 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/55 (53%) | 22/56 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Agnes Bukta | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
2-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Raluca Georgiana Serban vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
17.09.18 | 1. runda | Raluca Georgiana Serban | Agnes Bukta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Podgorica | ceglana |
Raluca Georgiana Serban form & Agnes Bukta form
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |