MECZ
03.09.12 | Klasyf. | Rachael Tredoux | Tyra Calderwood | 6-1, 6-3 | Rockhampton | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rachael Tredoux vs. Tyra Calderwood - Wzajemne mecze
28.01.13 | 1. runda klasyf. | Rachael Tredoux | Tyra Calderwood | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Burnie | twarda |
03.09.12 | Klasyf. | Rachael Tredoux | Tyra Calderwood | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Rockhampton | twarda |
26.03.12 | Klasyf. | Tyra Calderwood | Rachael Tredoux | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Bundaberg | ceglana |
Rachael Tredoux form & Tyra Calderwood form
Rachael Tredoux - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
17.06.13 1. runda | vs. Akiko Yonemura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - trawiasta | ||||
20.05.13 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kurume - trawiasta | ||||
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Kaori Onishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
29.04.13 1. runda klasyf. | vs. Yuka Mori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bundaberg - ceglana | ||||
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 3-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ipswich - twarda | ||||
18.03.13 2. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Renee Binnie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
04.03.13 2. runda | vs. Jessica Moore | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.13 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
25.02.13 1. runda | vs. Chiaki Okadaue | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
18.02.13 2. runda klasyf. | vs. Nicole Collie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Cristina Schulz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Yumi Miyazaki | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
28.01.13 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Bengson | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.13 1. runda klasyf. | vs. Tyra Calderwood | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
10.12.12 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
03.12.12 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Daria Saville | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon - twarda | ||||
22.10.12 1. runda | vs. Azra Hadzic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Tammi Patterson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.12 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Esperance - twarda | ||||
01.10.12 1. runda | vs. Azra Hadzic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
17.09.12 1. runda | vs. Jessica Moore | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.12 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.12 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rockhampton - twarda | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Bojana Bobusic | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.12 Klasyf. | vs. Tyra Calderwood | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
27.08.12 Klasyf. | vs. Ebony Panoho | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.12 1. runda klasyf. | vs. Ashlee Priddey | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mie - trawiasta | ||||
18.06.12 1. runda | vs. Maya Kato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Tyra Calderwood - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Mahak Jain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Emma Allen | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | Tiana Windbuchler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Sasha Bollweg | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Ashley Keir | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Imogen Clews | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.15 Klasyf. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Isabella Holland | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Walters | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
06.10.14 1. runda klasyf. | vs. Kristina N Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Madaline Nedanovski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Jessica Moore | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
28.10.13 1. runda klasyf. | vs. Giuliette Lugara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.13 2. runda klasyf. | vs. Sasha Bollweg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Klasyf. | vs. Karis Ryan | 7-66, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Katerina Valos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.09.13 1. runda | vs. Sally Peers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balikpapan - twarda | ||||
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Napatsakorn Sankaew | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
29.04.13 Klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
22.04.13 1. runda klasyf. | vs. Aslina An Ping Chua | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Klasyf. | vs. Martina Borecka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |